🔨 Tijdelijk niet beschikbaar
Van zaterdag 22/02/2025 om 22.00 uur tot maandag 24/02/2025 om 08.00 uur is onze website tijdelijk offline wegens onderhoudswerken. We zijn daarna weer helemaal up-to-date en klaar om je verder te helpen. Bedankt voor je begrip!Autoworld is gevestigd in het hart van de hoofdstad. Hier wordt aan de hand van meer dan 300 voertuigen – koetsen, auto’s en motors van verschillende origine – de geschiedenis van de automobiel tentoongesteld.
Autoworld, het nationale automuseum, is gelegen in het hart van Brussel, de hoofdstad van Europa. Het is ondergebracht in een prachtig gebouw in het Jubelpark en er worden meer dan 250 voertuigen permanent tentoongesteld.
Laat je leiden langs de fabelachtige geschiedenis van de auto van 1896 tot nu. Ontdek zowel de oudste modellen uit een ver verleden als hedendaagse auto's die je een blik gunnen op de voertuigen van morgen.
Hier en daar werden themazones ingericht, waar voertuigen van de openbare diensten, auto's die ooit aan de Koninklijke Familie toebehoorden, microcars en modellen onder het thema Design Story en Sport & Competition worden tentoongesteld.
Hoe wordt een museum goedgekeurd? >"De zotste auto’s in kleurrijke decors. Je kan al raden dat ze hier uren zoet waren!"
Geniet van 50% korting op je treinreis!
Dankzij je museumpas krijg je 5 Discovery Tickets van NMBS waarmee je aan halve prijs H/T reist naar de musea van je keuze.