Museum voor Schone Kunsten Gent (MSK)
Het MSK beschikt over een indrukwekkende topcollectie. In de verrassende presentatie etaleren we de collectie in al haar diversiteit, gespreid over maar liefst 35 zalen. Je ontdekt er nieuwe thema’s, monografische zalen en geregeld wisselende kunstwerken, in een parcours dat belooft te prikkelen en te verrassen.
In het MSK hangen oude Meesters als Jheronimus Bosch, Peter Paul Rubens en Anthony van Dyck naast impressionisten, surrealisten en modernisten als James Ensor, Auguste Rodin, Emile Claus, René Magritte en George Minne. Je kan er ook de restauratie van het Lam Gods live meevolgen.
Een druk programma aan lezingen, rondleidingen en andere activiteiten zet de museumdeuren open voor iedereen. De audiogids neemt je mee door de kunstgeschiedenis, bevat visuele beschrijvingen voor slechtzienden, muzikale interpretaties van kunstwerken, actuele beschouwingen door onze jongerenploeg, en LGBTQ+ perspectieven op de kunst. Elke eerste donderdag van de maand blijft het museum bovendien langer open.
Geniet van 50% korting op je treinreis!
Dankzij je museumpas krijg je 5 Discovery Tickets van NMBS waarmee je aan halve prijs H/T reist naar de musea van je keuze.