Arboretum Kalmthout
In deze bijzonder vrolijke buitententoonstelling krijg je in een prachtige opstelling een 50-tal dubbelbladige tulpen te zien. Het gaat voornamelijk om oude tulpensoorten uit de 17de en 18de eeuw, een periode waarin zeer veel tulpen en hyacinten voor het eerst hun intrede in Europa maakten, met een echte ‘bollenmanie’ tot gevolg. En nog altijd zijn tulpen bij ons zeer populair in de tuin en geliefd als snijbloem. In de tentoonstelling ontdek je meer over de geschiedenis achter deze plant. Geen betere manier om de lente te vieren!
De tulpen zijn overzichtelijk en op ooghoogte gepresenteerd om ze nog beter te kunnen bewonderen, ruiken of fotograferen. Je vindt ze op de Buitenkamer - de met hoge taxus omzoomde ruimte in de Tuin van Sonia, nabij het witte tuinprieel de Gloriëtte.
De toegang tot de tentoonstelling is inbegrepen in je inkomticket voor de tuin. Opgelet, omwille van de Plantendag voorjaar gelden op zondag 13 april 2025 aangepaste inkomtarieven.
www.arboretumkalmthout.be
Prijs: inbegrepen in toegangsticket | -12 jaar gratis | 12>17 jaar € 7,5 | +18 jaar € 9,5 | +65 jaar € 8,5 | online tickets met € 1,5 korting | met jaarkaart of museumpas, en voor kinderen -12 jaar gratis | UiTPAS met kansentarief € 1,90 en andere kortingen op vertoon van pas of kaart aan de kassa | op zondag 13 april 2025 gelden aangepaste toegangstarieven omwille van de Plantendag voorjaar
Hoe wordt een museum goedgekeurd? >"Elk seizoen opnieuw een plezier! De zoektochten zijn altijd fantastisch, maar onze favoriet blijft toch vooral de vlindertuin."
Open op:
Geniet van 50% korting op je treinreis!
Dankzij je museumpas krijg je 5 Discovery Tickets van NMBS waarmee je aan halve prijs H/T reist naar de musea van je keuze.