Zoektocht Voel jij wat ik voel?
© Ans Brys
Tentoonstelling

Kleuterzoektocht: voel jij wat ik voel?

Museum Mayer van den Bergh

In deze speurtocht staat voelen centraal. Met een voelboek op maat verken je samen met je (groot)ouders de collectie van het museum. Het huis van Fritz is volgepropt. Je vindt er schilderijen, beelden, glasramen, munten en vele andere kunstwerken. Het perfecte decor voor een supertoffe speurtocht. Jullie gaan bijvoorbeeld op zoek naar dieren in kantwerk of luxueus geklede mensen op onze schilderijen. Speuren, maar ook voelen. Hoe voelt echt kantwerk aan? En hoe voelen de prachtige kleren van de kindjes op onze portretten? Ontdek het samen!


Bij deze activiteit van de Jeugdboekenmaand krijg je de kwartetkaart Speelvogel. Vier kaarten verzameld? Kom naar een van de Antwerpse bibliotheken, draai aan het rad en win een leuk gadget. 

€10 Gratis met museumpas

Openingsuren

  • Maandag gesloten
  • Dinsdag van 10:00 tot 17:00
  • Woensdag van 10:00 tot 17:00
  • Donderdag van 10:00 tot 17:00
  • Vrijdag van 10:00 tot 17:00
  • Zaterdag van 10:00 tot 17:00
  • Zondag van 10:00 tot 17:00

Contact

Lange Gasthuisstraat 19
2000 Antwerpen
033388188
mmb@antwerpen.be
Bezoek website

Vlot en voordelig bereikbaar met de trein

NMBS Antwerpen-Centraal

Geniet van 50% korting op je treinreis!
Dankzij je museumpas krijg je 5 Discovery Tickets van NMBS waarmee je aan halve prijs H/T reist naar de musea van je keuze.

Ontdek je voordeel in Mijn museumpas

Mijn museumpas
Meld je aan voor de digitale museumpas