The Ark © KoenVanmechelen photo by Enrico Cano
© The Ark © KoenVanmechelen photo by Enrico Cano
Tentoonstelling

Bezoek LABIOMISTA, het evoluerend kunstwerk van Koen Vanmechelen

LABIOMISTA

LABIOMISTA - een evoluerend kunstwerk over de mix van het leven

Op de fundamenten van het mijnverleden en de oude dierentuin van Zwartberg (Genk) evolueert een project dat je meeneemt in de unieke visie van kunstenaar Koen Vanmechelen en zijn levenswerk op vlak van identiteit, fertiliteit & bioculturele diversiteit. Een tuin van orde en chaos, een arena van cultuur en natuur. Vanmechelen’s wonderlab.

Terwijl je in een 24 hectare park de weg vindt door een openluchtexpositie met tal van zijn (levende) kunstwerken en installaties worden universele maatschappelijke onderwerpen als diversiteit en mensenrechten tastbaar en bespreekbaar dankzij de taal van de kunst.


LABIOMISTA opent op zaterdag 30 maart 2024 tot en met zondag 3 november 2024.  

Goedgekeurd door kinderen

Plan je familiebezoek >
"Er was niet alleen een audiogids voor mij, maar ook een voor kinderen. Supertof! En die beestjes zijn ook de max natuurlijk. Onze jongste was niet weg te krijgen van de dromedarissen!"
Hoe wordt een museum goedgekeurd? >
€10 Gratis met museumpas

Openingsuren

zaterdag tot en met zondag

Open op:

  • Dinsdag van 10:00 tot 18:00
  • Woensdag van 10:00 tot 18:00
  • Donderdag van 10:00 tot 18:00
  • Vrijdag van 10:00 tot 18:00
  • Zaterdag van 10:00 tot 18:00
  • Zondag van 10:00 tot 18:00

Contact

Marcel Habetslaan 60
3600 Genk
+32 89 65 55 90
info@labiomista.be
Bezoek website

Vlot en voordelig bereikbaar met de trein

NMBS Genk

Geniet van 50% korting op je treinreis!
Dankzij je museumpas krijg je 5 Discovery Tickets van NMBS waarmee je aan halve prijs H/T reist naar de musea van je keuze.

Ontdek je voordeel in Mijn museumpas

Meer over dit museum

Mijn museumpas
Meld je aan voor de digitale museumpas